Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, ESAM Genel Başkanı Recai Kutan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu, Recayi Karslı, Medeni Sevinç ve Gürkan Alper ile birlikte Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) Genel Başkanı Recai Kutan’ı ziyaret etti.

Genel Başkanımızı ve Genel Başkan Yardımcılarımızı; ESAM Genel Sekreteri Atik Ağdağ, ESAM Yönetim Kurulu Üyeleri Hanefi Sinan ve Yılmaz Balçın’ın ile birlikte ağırlayan Recai Kutan, İslâm dünyasının önde gelen ilim adamlarını, fikir adamlarını, liderlerini ve âkil insanlarını 14-15 Kasım’da İstanbul’da bir araya getireceklerini açıkladı.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ise Bem-Bir-Sen olarak toplantıya bilimsel anlamda destek vermek istediklerini belirterek, “Uluslararası Emek Hareketi Konfederasyonu (ICLM) olarak da bu toplantıya destek vermek isteriz. Rusya’dan Filistin’e, Umman’dan Sudan’a, Mısır’dan Irak’a, İran’dan Senegal’e kadar 20’nin üzerinde ülkeden konfederasyon ve sendikaların üye olduğu ICLM her dinden, dilden ve ırktan insanları barındırıyor. Bu renkliliğin en önemli ortak yönü ise dünyada ne kadar mazlum varsa, ne kadar mağdur coğrafya varsa sessiz kalmamaları. Bu bağlamda ICLM’in de, genel başkanlığını yaptığınız ESAM tarafından İstanbul’da düzenlenecek toplantıya katkı sağlamasını arzu ederiz.” dedi.

Ziyarette Kuzey Irak ve Suriye başta olmak üzere Türkiye’yi yakından ilgilendiren konular istişare edildi, Türk siyasetinin duayeni olarak Recai Kutan’ın görüş ve düşünceleri alındı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.