Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Turbay’dan Mustafa Tuna’ya tebrik: “Başkan Tuna’nın tutumu tüm belediye başkanlarımıza örnek olmalıdır”

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Tuna’yı tebrik ederek, çalışma anlayışıyla ilgili yaptığı açıklamanın tüm belediye başkanlarına örnek olması gerektiğini belirtti. Turbay, “Yeni seçilen Sayın Başkanımız, bürokraside yıllardır şikayet ettiğimiz bir konuda örnek davranış sergilemiştir. Herhangi bir makama gelindiğinde tebrik ziyaretleriyle geçen zamanın israf olduğuna işaret eden Sayın Tuna, yapılacak işin çok, vaktin ise az olduğunu belirterek çalışmaya odaklanacağını açıklamıştır. Türkiye olarak hızlı kalkınma için ihtiyacımız olan anlayış budur.” dedi.

SAYIN TUNA ÖRNEK BİR TUTUM SERGİLEDİ

Turbay, millete hizmet makamlarının “vakit nakittir” anlayışıyla çalışması gerektiğini vurgulayarak şunları söyledi: “Yeni Türkiye’nin oluşturulması için üzerinde önemle durmamız gereken konu vakittir. Güçlü Türkiye yolunda alınacak mesafe uzun, vaktimiz ise çok kısadır. Sayın Başkan’ın vakit israfına işaret eden açıklamasını son derece olumlu bulduk. 2023, 2053 ve 2071 hedefleri koyan bir Türkiye’nin boşa geçirecek ve israf edecek bir dakikası bile olmamalıdır. Kamuya hizmet makamlarında yapılan değişikliklerde ziyaret ve tebrikleşmeler için harcanan zaman kamunun işini aksatıyorsa, burada yanlış yapıyoruz demektir. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tuna’yı hassasiyetlerinden ötürü kutluyor, bu tavır ve anlayışın bütün belediye başkanlarımıza örnek olmasını temenni ediyoruz. Önüne büyük hedefler koyan Türkiye’ye lazım olan tavır işte budur.”

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.