Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Birlik Haber-Sen’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, aynı Konfederasyona üye Birlik Haberleşme ve İletişim Çalışanları Sendikası (Birlik Haber-Sen) Genel Başkanı Ömer Budak’ı, henüz taşındıkları yeni hizmet binasındaki makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Ömer Budak’a yeni yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, aynı konfederasyon üyesi sendikaların her geçen gün daha da büyüdüğünü ve güçlendiğini belirterek, “Geçmişe doğru baktığımızda küçük hizmet binalarında görev yaptığımızı hatırlıyoruz. Yetkili olduğumuz hizmet kolunda görev yapan memur kardeşlerimize daha iyi hizmet verebilmek için mekânlar önemli hâle geldi. Daha merkezi ve daha geniş mekânlar hem personelin rahat ve verimli çalışmasını hem de üyelerimize daha hızlı ve güçlü hizmet vermemizi sağlıyor. Bu vesileyle devletimize, milletimize, çocuklarımızın geleceğine, üyelerimize nice hizmetler ve katkılar sunabilmeniz temennisiyle yeni binanızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Hayırlı olsun ziyaretlerinden ötürü Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç’e teşekkür eden Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak ise “Hayırlı olsun ziyaretiniz beni ziyadesiyle mutlu etti. Şahsım, yönetimim ve çalışanlarım adına bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizleri bir an geçmişe götürdünüz. Üretilen işe ve verilen hizmete göre nispeten küçük ve verimsiz mekanları unutmadık. Sahip olduğumuz az imkânlar hep aklımızda. ‘Geçmişini unutanın geleceği olmaz’ derler. Hem unutan olmadığımız hem de bugünleri gördüğümüz için Allah’a şükrediyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için daha güçlü olmak, daha güçlü olmak için daha büyük mekanlarda hep birlikte olabilmek duasında bulunuyoruz.” diye konuştu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.