Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Van Valisi ve aynı zamanda Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olan Murat Zorluoğlu, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve beraberindeki heyetimizi konuk etti.

Sendikal çalışmalarda bulunmak üzere Van’a gelen Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Van Şube Başkanımız Harun Altın, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti. Heyetimizi Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında ağırlayan Vali Murat Zorluoğlu, nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bem-Bir-Sen’in çalışmalarını yakından ve dikkatle takip ettiğini belirten Vali Zorluoğlu, Genel Başkanımız Turbay’a sendikamızın çalışmalarında başarılar diledi.

Van Valisi ve Van Büyükşehir Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’nun kente atandıktan sonra yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade eden Genel Başkanımız, “Van’a daha öncede geldim. Van’da inanılmaz bir değişim var. İnsanlar daha mutlu ve huzurlu. Sayın Valimizi çalışmalarından dolayı kutluyorum.” diye konuştu.

MUSTAFA YALÇIN’I ZİYARET

Ziyaretin ardından Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Van Şube Başkanımız Harun Altın ve beraberindeki heyetimiz, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ı da ziyaret edip bir süre sohbet etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminin tamamında Genel Sekreterlik yapan Mustafa Yalçın’ın belediyecilik alanında büyük tecrübeleri bulunuyor.

Genel Başkanımız Turbay, Van temaslarını, Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcıları Fazıl Tamer, Mehmet Yaşar ve Salih Allahverdi’yi ziyaret ederek noktaladı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.