Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Siirt Şubemiz tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katıldı. Programa, Siirt Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Tatlı,AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Memur-Sen Siirt İl Temsilcisi Murat Şeker, Muş, Batman, Bitlis, Şanlıurfa Şube Başkanlarımızın yanı sıra çok sayıda STK temsilcisi ve belediye personeli katıldı.

Güncel konuları değerlendiren Genel Başkanımız Mürsel Turbay,

“Emekliye ikramiye verildi, çalışana da verilmesi lazım. Emekliye verildi, emekçiye de verilmesi lazım. Belki bunlarla ilgili de ilerleyen günlerde iyi şeyler de olabilir diye düşünüyorum.” dedi.

Emekliye verilen her bayram öncesi ikramiyenin çalışana da verilmesi için gayret gösterdiklerine işaret eden Turbay, şöyle devam etti:

“Belki farklı şeyler ilerleyen günlerde olabilir. Emekliye ikramiye verildi, çalışana da verilmesi lazım. Emekliye verildi, emekçiye de verilmesi lazım. Belki bunlarla ilgili de ilerleyen günlerde iyi şeyler de olabilir diye düşünüyorum. Sonucun ne olacağını şimdiden kestirmek mümkün değil ama biz sizlerin adına orada gerçekten mücadele ediyoruz. Her zaman sizlerin hak ve menfaatlerini korumak için gayret ediyoruz. Elimizden gelen gayreti sizler için gösteriyoruz, yapacağız. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.”

Turbay, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin de değerlendirmelerde bulunarak, “Ülkemizin birlik ve beraberliği için bir olmalıyız. 24 Haziran’da biliyorsunuz seçim var. İllaki eksiklikler, aksaklıklar olur ama 24 Haziran’da ülkemizin ve milletimizin derdiyle dertlenen, iyi, güzel insanlarla birlikte olmak zorundayız. Tarafımızı ülkemiz, milletimiz ve toplumumuz yanında değerlendirmek zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Ceyhun Dilşad Taşkın ise çalışanın emeğinin mutlaka en güzeliyle karşılanmasının gerektiğini söyledi.

Siirt Şube Başkanımız Sabit Sevgili ise kısa konuşmasında ülke olarak zor süreçten geçtiğimiz bu dönemde kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek için  daha sık bir araya gelmelerinin önemli olduğunu belirterek,Ülkemizin huzur ve güvenliği için bölge de yıllardır kardeşlik içerisinde yaşadıkları ve bundan sonra da her türlü fitneye karşı birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamaya devam edecekleri belirtti. Sevgili,bu tür sosyal etkinliklerin daha kapsamlı şekilde ve daha sık yapılmasını hedeflediklerini belitti. Sevgili, dayanışma programına  katılan tüm misafirlere  katılımlarında dolayı teşekkür etti.

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.