Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay teşkilat çalışmaları kapsamında Mardin ve Diyarbakır’da çeşitli görüşmelerde bulundu, memurların yararlandığı Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı.

MİDYAT BELEDİYESİ’NDE SDS İMZALANDI

Turbay, Mardin Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu ile belediyede çalışan memurların yararlandığı Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladı.

İmza törenine Bem-Bir-Sen Mardin İl Başkanı Ahmet Tulga, İl Yönetimi, belediye yöneticileri ve çalışanlar katıldı. Yapılan imza töreninin ardından açıklama yapan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, “Mardin Midyat Belediye Başkanımızla çalışanlarımız adına Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzaladık çalışanlarımıza ve belediyemize hayırlı olsun” dedi.

MARDİN VALİSİ ve BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Mardin İl Başkanımız Ahmet Tulga ve il yönetimi Mardin Valisi aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği görevini de yürüten Mustafa Yaman’ı ziyaret etti.

DİYARBAKIR VALİSİ ve BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Mardin ziyaretlerinin ardından Diyarbakır’a giden Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Mehmet Kesen ile görüştü.

Yapılan görüşmelerde sendikal konular başta olmak üzere ülke ve bölge gündemine ilişkin gelişmelerde fikir alışverişinde bulunuldu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.