Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Bem-Bir-Sen İzmir şubesinin Hasan Sağlam Öğretmenevinde düzenlediği eğitim ve istişare seminerine katıldı. Seminerin açılış konuşmasını yapan İzmir Şube Başkanı Mustafa Köylü, “Bem-Bir-Sen olarak İzmir’de önemli bir konuma geldik. Gittiğimiz her belediyede kurumsal kimliğimiz saygı görüyor. Yetki ayına kadar bölgemizde güçlü bir çalışma yapacağız, öngördüğümūz hedeflere varmak için mücadele edeceğiz.” dedi.

Şube yönetimi ve üyelerine konuşan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, sendikal mücadelede ekip çalışmasına vurgu yaparak şunları söyledi: “Başarının sırrı uyumlu bir ekip olarak çalışmaktan geçer. Teşkilat çalışmalarında en önemli konu ekip halinde aynı hedefe yönelik çaba harcamaktır. Tıpkı bir futbol takımı gibi bütün mücadeleye iyi hazırlanmalı ve takım olarak iyi bir performans sergilemeliyiz. Bu anlamda İzmir teşkilatımızın gayretli çalışmalarıyla sendikal çalışmalarımızı İzmir’de daha iyi bir noktaya taşıyacağımıza inanıyorum.”

Turbay 4. dönem toplu sözleşme sürecine de değinerek, “Ülkemizin ekonomik durumunu hepimiz biliyoruz. Dış gelişmelerin ekonomiye olumsuz yansımaları ortada. Özellikle son 4 yıldan bu tarafa millet olarak başımıza gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Belaların biri bitmeden diğeri başlıyor. Büyük devlet olma idealiyle hareket etmeye ve bağımsız bir duruş sergilemeye başladığınız anda dört bir koldan üstünüze geliyorlar. Bu coğrafyada bırakın rahat ve huzurlu bir gün geçirmeyi, ayakta kalmak bile büyük bir meziyettir. Hamdolsun, ülkemize yönelik inanılmaz saldırılara karşı halen dimdik ayaktayız ve ayakta kalmak için de mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu şartlar altında yürüttüğümüz 4. dönem toplu sözleşme görüşmelerinde de başarılı bir netice aldığımızı düşünüyorum. Hizmet kolumuzun en önemli kazanımlarından olan Sosyal Denge Sözleşmesi yapma hakkını yeniden aldık. İtfaiye ve Zabıta çalışanlarımız için ek ödeme ve gösterge oranlarında iyileştirmeler elde ettik. Bütün kazanımlarımızın detayları sendikamızın web sitesinde görülebilir.” dedi.

İZMİR VALİSİ EROL AYYILDIZ’A ZİYARET
Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve İzmir Şube Başkanımız ve yönetimi, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında kabul etti. Vali Ayyıldız’a sendikal çalışmalarla ilgili bilgi veren Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Vali Ayyıldız’a çalışanlara vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür etti. Karşılıklı hediyeleşmenin ardından ziyaret sonra erdi.

MENDERES BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ
Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve sendikamızın İzmir Şube yönetimi, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’yu makamında ziyaret etti. Başkan Soylu’ya belediye çalışanlarına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Turbay, belediye olarak Menderes halkına verdikleri hizmetleri takdirle karşıladıklarını belirtti. Ziyarette Başkan Soylu’ya bir de hediye takdim eden Genel Başkanımız Mürsel Turbay, sendika olarak her zaman yerel yönetimlerin hizmetinde olduklarını vurguladı.

TORBALI BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ
Genel Başkanımız Turbay, İzmir programı kapsamında İl yönetimiyle birlikte Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret etti. Torbalı halkına yaptıkları hizmetlerden ötürü Başkan Görmez’e teşekkür eden Turbay, belediye çalışanlarının kazanımlarını artırma konusunda Başkan Görmez’den destek istedi. Karşılıklı hediyeleşmenin ardından ziyaret sona erdi.

SELÇUK BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ
Genel Başkanımız Turbay ve İzmir İl yönetimi, Selçuk Belediye Başkanı Yrd. Doç. Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’yı makamında ziyaret etti. Sendika çalışmalarına ilişkin Başkan Bakıcı’ya bilgiler veren Turbay, belediye çalışanlarına vermiş oldukları destekten ötürü Başkan Bakıcı’ya teşekkür etti. Sohbet ve karşılıklı hediyeleşmenin ardından ziyaret sona erdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.