Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Elazığ’da üç ayrı Sosyal Denge Sözleşmesine imza attı.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay, çalışanların ekonomik durumunu iyileştirmek, çalışma performansını güçlendirmek ve ücret dağılım dengesini sağlamak için üç ayrı kurumla Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzaladı.

SDS programları öncesi ilk olarak Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret eden Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Bem-Bir-Sen’in mevcut çalışmaları ve önümüzdeki süreçte yapacaklarına ilişkin bilgiler verdi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bem-Bir Sen Genel Başkanı Sayın Mürsel Turbay, Elazığ Şube Başkanı Sayın Süleyman Akay ve sendika üyelerine gerçekleştirdikleri bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

İlk SDS Elazığ Belediyesi ile…

Elazığ İl Başkanımız Süleyman Akay ile birlikte ilk olarak Elazığ Belediyesine giden Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Sosyal Denge Sözleşmesine imza atacak olan taraflardan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile imza töreni öncesi sohbet ettiler.

İmza törenine Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bem-Bir-Sen Elazığ İl Temsilcimiz Süleyman Akay, Memur-Sen İl Temsilcimiz İbrahim Bahşi ve Bem-Bir-Sen üyelerimiz katıldı.

Mürsel Turbay: Bilgi, Beceri ve Motivasyon Artırıcı

Sözleşme töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, imzaladıkları sözleşme ile işveren ve iş gören arasında bir denge kurmayı amaçladıklarını ifade ederek sözleşmenin çalışanlar üzerinde bilgi, beceri ve motivasyon artırıcı bir netice sağlayacağını kaydetti.

Sosyal denge sözleşmesi imzaladıkları bütün belediyelerde çalışanların daha özgüvenle hizmet ettiklerini vurgulayan Mürsel Turbay, sendika olarak belediyeler ve memurlar arasında bir köprü görevi üstlendiklerini ve daha faydalı hizmetlerle çalışanların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Yanılmaz: Çalışanlarımızın Huzuru Her Şeyden Önemli

Belediye çalışanlarının huzuru ve mutluluğunun her şeyden önce geldiğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, imzaladıkları sözleşmeyle memurların daha verimli ve istekli çalışacaklarını kaydetti. Belediye çalışanlarının ilimize daha faydalı hizmetlerde bulunabilmesi için maddi ve manevi yönden kendilerini iyi hissetmesi gerektiğini belirten Başkan Yanılmaz, çalışanların sadece iş yerindeki mutluluğunun değil aile hayatındaki huzurlarının da önemli olduğunu söyledi.

Memuruyla, işçisiyle ve hizmet alımı çalışanlarıyla hep birlikte geniş bir aile olduklarını vurgulayan Başkan Yanılmaz, imzaladıkları sözleşmeyle çalışanların veriminin artacağını şehre güzel hizmetler olarak döneceğini kaydetti.

İl Özel İdare ile SDS imzalandı

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Elazığ Belediyesindeki Sosyal Denge Sözleşmesi imza töreninin ardından geçtiği Elazığ İl Özel İdaresi binasında İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ile İl Özel İdare çalışanlarını ilgilendiren Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladı.

Genel Başkanımızın Elazığ’daki son imza töreni ise Akçakiraz Belediye binasında gerçekleşti. Genel Başkanımız Turbay ile Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, Akçakiraz Belediyesi çalışanlarına hak sağlayan Sosyal Denge Sözleşmesine imza attılar.

Genel Başkanımız Turbay, Elazığ’daki programını, Elazığ İl Yönetimimiz ile yaptığı görüşme ve ardından katıldığı televizyon programı ile sonlandırdı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.