Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Belka A.Ş. Genel Müdürü Abdülhakim Çiçekli’yi ziyaret etti.

Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Belka Anonim Şirketi Genel Müdürü Abdülhakim Çiçekli’yi ziyaret etti.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Belka Anonim Şirketi Genel Müdürü Abdülhakim Çiçekli’ye görevinde başarılar dileyerek, “Personellerin çalışma koşulları, ürettikleri iş karşısında hak ettiklerini almaları en büyük motivasyon aracıdır. Esasen motive etmekten de önce bir haktır. Hak edilenin verilmesi ise doğrudan hizmet üretimini, iş kalitesini artıracaktır. Hassasiyetinizi biliyor ve teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Atık su arıtma, araç parkı ve iş makinesi alanlarında hizmet veren Belka Anonim Şirketinin Genel Müdürü Abdülhakim Çiçekli ise Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Mürsel Turbay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İnsana ve çevreye saygı, beşeri ilişkilerde hoşgörü, hizmetlerin planlanmasında tarafsız, çalışanların sağlık ve güvenliğini öncelik edinen bir şirketiz. Sizler de çalışanların sağlığını, güvenliğini, emeğini korumak suretiyle bu ülkeye hizmet ediyorsunuz. İnşallah hepimize nice hizmetler vermek nasip olur. Nazik ziyaretinizden dolayı da teşekkür ediyorum.” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.