Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, İzmir Menderes Belediyesi ile SDS imzaladı.

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ile birlikte Sosyal Denge Sözleşmesine (SDS) imza attı.

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nun 32. maddesi uyarınca, Menderes Belediyesinde görev yapan kamu çalışanlarını ilgilendiren ve 2018-2019 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu ile Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu tarafından imzalandı.

Sosyal Denge Sözleşmesi imza töreni Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’nun makamında gerçekleştirildi. Törende Genel Başkan Yardımcımız Uslu’ya İzmir Şube Başkanımız Mustafa Köylü, Şube Başkan Yardımcılarımız Ali Kalkan, Hanefi Çolak, Süleyman Ergin ve Yunus Evran eşlik ettiler.

Yasa gereği 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler genel seçimine kadar geçerli olan Sosyal Denge Sözleşmesi seçimlerden sonra yenilenecek.

İmza töreninde konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Ben üstüme düşeni yaptım ve talep edilen yüzdeyi verdim. Bundan sonrası memurlarımıza kalmış. İş verimini arttırmak, hizmetlerimize katkı koymak onların elinde.” dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu ise anlaşmanın memurları motive edeceğini ve bunun işe yansıyacağını belirterek, SDS’nin tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni etti.

USLU, TEMSİLCİMİZİN VEFAT EDEN EŞİNİN CENAZESİNE KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, SDS imza töreni sonrası Gaziemir Belediyesi Temsilcimiz Sefa Keskin’in vefat eden eşi Rukiye Keskin hanımefendinin cenaze namazına merasimine katıldı.

Ani kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Rukiye Keskin’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getiren Genel Başkan Yardımcımız Uslu, merhume Rukiye Keskin hanımefendinin acılı eşi Gaziemir Belediyesi Temsilcimiz Sefa Keskin’e de başsağlığı ve sabır diledi.

Cenaze töreninde İzmir Şube Yönetimimiz ve İzmir’deki iş yeri temsilcilerimiz ve üyelerimiz de hazır bulundular.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.