Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, İzmir Şube Başkanlığımız tarafından düzenlenen geleneksel üye Pikniğine katılarak üyelerimizle buluştu.

Torbalı Yeşilköy Efeoğlu tabiat parkında yapılan etkinlik Bem-Bir-Sen İzmir Şube Başkanı Mustafa Köylü ve Şube Yönetiminin ev sahipliğinde düzenlendi. Pikniğe Memur-Sen’e üye sendikaların İzmir Şube Başkanları, Aydın ASKİ’den Daire Başkanları, Bem-Bir-Sen İzmir Şubesine bağlı üyelerimiz ve ailelerinden oluşan yaklaşık 700 kişi katıldı.

Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı ve İzmir Şube yönetimimiz pikniğe katılan kadın üyelerimizin anneler gününü kutlayarak çiçek takdim etti.

İzmir’de üyelerimizle bir arada bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Genel Başkan Yardımcımız Recayi Karslı, sendika genel merkezi olarak üyelerin her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek, İzmir Şube Başkanımız ve yönetimini tebrik etti. Sendikal çalışmalarında başarılar diledi.

Üyelerimizler istişarelerde bulunan Karslı sendika çalışmaları hakkında üyelerimizi bilgilendirdi, sorularını cevaplandırdı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.