Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

VAN VALİSİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç Van’da teşkilat çalışmalarında bulunarak kurum ziyaretlerinde ve üyelerimizle bir araya geldi. Van Şube Başkanımız Harun Altın ve Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Oflaz’ın eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ilk olarak Elâzığ valiliği görevinden Van valiliğine atanan Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, ziyarette yaptığı konuşmada, Vali Zorluoğlu’na yeni görevinin hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. Sevinç, Van’da bulunduğu kısa süre ve önceki görevlerinde göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Vali Murat Zorluoğlu’na teşekkür ederek, “Samimi ve ciddi bir şekilde sorunlara el atmanız açısından büyük memnuniyet içeresindeyiz. Bu duruşunuzu Türkiye’nin en büyük STK’sı olarak takdirle karşılıyoruz. Vanlılar olarak ve Van halkı sizlerden büyük bir beklenti içindedir” dedi. Vali Murat Zorluoğlu’nu ise ziyarettin duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ve beraberindekilere teşekkür etti.

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ile ERCİŞ, ÇALDIRAN ve MURADİYE BELEDİYELERİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Valilik ziyaretinin ardından Van Büyükşehir Belediyesi, Van Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (VASKİ), Çaldıran, Erciş ve Muradiye Belediyelerini ziyaret etti. Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, VASKİ Genel Müdür Vekili Abdulvehap Gezgen ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Van Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanı Kemal Mescioğlu, VASKİ Genel Müdürlüğü Strateji Daire Başkanı Ali Osman Yılmaz, VASKİ Muradiye Şube Müdürü Suat Yanmaz ve personelini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Sevinç, daha sonra Erciş Belediyesi Fen İmar İşleri Müdürü Burhan Aldöşer, Çaldıran Belediye Başkan Yardımcısı Şevket Aksoy, Muradiye Belediye Zabıta Müdürü Ahmet Aydoğan, Memur-Sen Muradiye Temsilcisi Ekrem Kaya ve üyelerimizle görüştü. Yapılan ziyaretlerde bölgeye atanan kayyumlar tarafından yapılan faaliyetler yerinde görüldü. Teşkilatlanma çalışmaları konusundan fikir alışverişinde bulunuldu.

Yaşanan gelişmelerin ardından teşkilatlanmadaki baskının kalkması, demokratik ve özgür örgütlenmeden dolayı belediye yönetimlerine teşekkür edildi. Sendikal sorunlar başta olmak üzere bölgesel sorunlara ilişkin değerlendirmelerde ve istişarelerde bulunuldu. Ziyaretlerde Van Şube Başkanımız Harun Altın, şube yönetimi ve Erciş Belediyesi İşyeri Temsilcimiz Adem Karanlık, Muradiye Belediyesi İşyeri Temsilcimiz Ahmet Aydoğan da hazır bulundu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.