Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç imza programı sonrası Şırnak İl Başkanımız Ahmet Temel ile beraber Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Sendikacılık hakkında bilgi alışverişinde bulunulan görüşmede ayrıca Türkiye’de yerel yönetimlerde çalışan yaklaşık 110 bin kişinin 70 bininin Bem-Bir-Sen üyesi olduğu, 2006’dan bu yana genel yetkili sendika olarak yerel yönetim çalışanlarının hak ve menfaatlerini sahiplenerek sendikal faaliyetler yürütmekte olduğumuz bilgisi paylaşıldı. Faik Arıcan’ı tebrik eden Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, “Mütevazı duruşu ve hizmet aşkı nedeniyle de kendilerini tebrik ediyoruz. Belediye başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ile Şırnak Şube Başkanımız Ahmet Temel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Medeni Sevinç, Erkan’a yeni görevinde başarılar diledi.

GÖÇÜKTE HAYATINI KAYBEDENLERİN AİLELERİNİ ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Medeni Sevinç ve Şırnak İl Başkanımız Ahmet Temel daha sonra Şırnak Maden Ocaklarında göçük esnasında hayatını kaybeden 7 vatandaşımızın ailelerine taziye ziyaretinde bulundular. Medeni Sevinç, hayatlarını kaybeden 7 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diledi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.