Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç teşkilat çalışmaları kapsamında Diyarbakır’da kurum ziyaretlerinde bulundu.
KAYAPINAR BELEDİYESİ’NDE SDS SEVİNCİ
Bem-Bir-Sen ile Diyarbakır Kayapınar Belediyesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
Kayapınar Belediyesi’nde çalışan 55 memuru kapsayan sözleşmeyi Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ve Belediye Başkanı Mustafa Kılıç imzaladı. İmza törenine İl Başkanımız Yılmaz Cebe, il yönetim ve belediye yöneticileri katıldı.


Törende konuşan Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Kayapınar Belediyesi’nde yapılan görevlendirmenin ardından başlatılan hizmetleri takdir ettiklerini vurgulayarak, “Çok güzel ve iyi hizmetler yapılıyor. Bu hizmetleri her daim takdir ediyoruz. Çalışan memurlara sosyal ve ekonomik katkıların artırılması ve iyileştirilmesi konusunda Kayapınar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kılıç’ın teveccühleri ile sosyal denge sözleşmesini imzaladık. Tüm memur arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Tüm belediye çalışanlarımızla birlikte güzel belediyecilik anlayışını hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Kayapınar Belediyesi’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç, Belediyede çalışan memurların bu sözleşme ile biraz daha rahatlayacaklarını belirterek, “Bütçe imkânlarımız elverdiği sürece bütün çalışanlarımızın haklarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi en çok beni mutlu eder. Tüm çalışan kesimleri imkânlar ölçüsünde desteklemek için gayret ediyoruz. Bu sözleşmenin memur arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da el birliği ve dayanışma içerisinde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Bem-Bir-Sen Diyarbakır İl Başkanı Yılmaz Cebe de, Bem-Bir-Sen Diyarbakır İl Başkanlığı olarak Diyarbakır’daki yeni bir yapılanma içerisinde bulunduklarını ifade ederek, “Yapılanmamızı bitirdikten üye kayıtlarına başladık. Kayapınar Belediyesi’nde 55 memurumuzu Bem-Bir-Sen’li yapmanın gururunu yaşadık. Bugün Kayapınar Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Kılıç’ın gösterdiği teveccühünden dolayı imzaladığımız sözleşme bütün personelimize, belediyemize ve memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Belediyemizle her zaman iş birliği içinde el ele memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ve İLÇE BELEDİYELERİ ZİYARET EDİLDİ
Sevinç ile Diyarbakır İl Başkanımız Yılmaz Cebe ve İl Yönetimi teşkilat çalışmaları kapsamında ilk olarak Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü (DİSKİ) Ahmet Karadağ’ı ziyaret etti.


Yapılan ziyarette sendikal konular başta olmak üzere, üyelerimizin sorunları, talepleri dile getirildi. Ülke ve bölge gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.
İlçe belediyelerini de ziyaret eden Sevinç, Eğil Belediyesi Başkanı Kürşad Atak, Hani Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, Kocaköy Belediye Başkanı Yusuf Turhan, Sur Belediye Başkanı Bilal Özkan, Yenişehir Belediye Başkanımız Mehmet Özel ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.
Sevinç ziyaretlerde yaptığı konuşmada Belediyelerde yapılan görevlendirmenin ardından başlatılan hizmetleri takdir ettiklerini belirterek belediye yöneticilerinin her zaman destekçisi odluklarını söyledi

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.