Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, çeşitli ziyaret ve görüşmeler kapsamında Diyarbakır’da teşkilat çalışmasında bulundu. BEM-BİR-SEN Diyarbakır İl Yönetimimizin ve Diyarbakır Eski İl Başkanımız İbrahim Gökdemir’in eşlik ettiği Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz ile bir araya geldi.

 

 

 

 

 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdür Yardımcıları M. Fırat Tutşi, Sadık Elelçi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Vehbi Yakışır’ı ziyaret eden Sevinç, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Mehmet Kesen ile üyelerimizle buluştu. Yapılan görüşmelerde sendikal konular başta olmak üzere teşkilatlanmaya yönelik istişarelerde bulunuldu. Yeni oluşturulan Diyarbakır İl yönetimimiz üyelerimizle belediye yöneticileri ile bir araya gelerek yapılacak çalışmalar anlatıldı.

 

 

 

 

 

YENİŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin ardından Yenişehir Belediye Başkanı DR. Mehmet Özel ile görüşen Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç Yenişehir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Hanifi Alpaya ile bir araya geldi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç Diyarbakır’daki son ziyaretini HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bahattin Temel ile görüşerek sonlandırdı. Yapılan görüşmede bölge ve ülke gündemine ilişkin istişareler ve değerlendirmelerde bulunuldu. Sevinç, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bahattin Temel ve HÜDA PAR hakkında kamuoyuna yansıyan haksız yakıştırmaların yanlış olduğunu belirterek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.