Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Bilecik ve Uşak’ta 3 ayrı Sosyal Denge Sözleşmesine imza attı.

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Bilecik’te Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin ile birlikte Sosyal Denge Sözleşmesine imza attı.

Karşılıklı teşekkür ve iyi niyetlerin belirtildiği imza töreninde Bilecik İl Başkanımız Güray Karamankaya, İl Başkan Yardımcılarımız Fatih Zeyhan, Burak Erberber, Deniz Saraç ve Ali Kirlik hazır bulundular.

Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Bilecik’te imzaladığı SDS’nin ardından bazı ziyaretlerde bulundu. Medeni Sevinç Bilecik İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, Bilecik Belediye Başkanı Süleyman Yağcı ile Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü İsmail Şen ile ayrı ayrı görüştü.

Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Bilecik’te son olarak İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Nacar’ın babası merhum Kazım Nacar için kılınan cenaze namazına katıldı. Merhuma Allah’tan rahmet dileyen Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Nacar’a ve yakınlarına da başsağlığı diledi.

UŞAK’TA 2 SDS İMZALANDI

Bilecik’teki temaslarını tamamlayan Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, ardından Uşak’a geçerek bazı görüşmeler yaptı ve iki ayrı Sosyal Denge Sözleşmesine imza attı.

Genel Başkan Yardımcımız Sevinç ilk olarak Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ı makamında ziyaret etti. Bir süre sohbet edildikten sonra geçilen imza töreninde konuşan Medeni Sevinç, sözleşmenin herkes için hayırlar getirmesini diledi.

Kısa temennilerin ardından Sosyal Denge Sözleşmesi, Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç ile Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan tarafından imzalandı.

Genel Başkan Yardımcımız Sevinç’in Uşak’taki ikinci durağı ise Uşak Valiliği oldu. Uşak Valilik binasına gelen Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Uşak İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Yavuz Yaşa ile görüştü.

Görüşmenin ardından geçilen Valilik makamında Uşak Valisi Salim Demir ile bir süre sohbet eden Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Sosyal Denge Sözleşmesine imza attı. Sözleşmeyi imzalayan Uşak Valisi Salim Demir, sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.