Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç teşkilat çalışmaları kapsamında Balıkesir’deydi.

ŞUBE BAŞKANIMIZ CENK DAVULCU’YA BAŞARILAR DİLEDİ

Hafta sonunu teşkilat çalışmaları için Balıkesir’e ayıran Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, ilk olarak Bem-Bir-Sen Balıkesir Şube Başkanımız Cenk Davulcu’yu ziyaret etti.

Balıkesir’deki sendika faaliyetlerine ve duruma ilişkin Balıkesir Şube Başkanımız Davulcu’dan bilgi alan Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, teşkilat çalışmalarında Davulcu ve Balıkesir Şube Yönetimimize başarılar diledi.

GÖNEN BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN YAKAR’A ZİYARET

Balıkesir Şube Başkanımız Cenk Davulcu ile birlikte Gönen Belediyesine geçen Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı makamında ziyaret etti.

Gönen Belediyesi çalışanlarının genel durumunun konuşulduğu ziyarette Sevinç, Belediye Başkanı Yakar’a, personele verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Başkan Hüseyin Yakar ise nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sevgiyle yapılan işin kalite ile neticelendiğini, personelin de işlerini severek yaptığını söyledi.

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımızın Balıkesir’deki üçüncü durağı ise Balıkesir Büyükşehir Belediyesi oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Gürbüz’ü makamında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Gönen Belediyesi ile SDS imzaladıklarını belirterek, “Hızlı bir şekilde SDS’leri tamamlamaya çalışıyoruz. Tüm belediye ve özel idare çalışanlarının hak edilen kazanımlarını alması bizim için hem mutluluk hem de gurur vesilesi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesine de çalışanlarına verdiği destek için teşekkür ediyoruz.” dedi.

SUSURLUK BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN HIZLIOĞLU’NA SAFAHÂT

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç’in Balıkesir’deki son durağı ise Susurluk Belediye idi.

Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu’nu belediye binasındaki makamında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız, günün anısına içinde “Safahât Müfehresi”, “Mehmet Akif Ersoy’un Hayatı, Fikirleri ve Hakkında Yazılanlar” ve “Safahât Çalışmaları Mecmâ’ı”sı bulunan “Safahat Külliyatı” hediye etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.