Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Levent Uslu, İHH’nın düzenlediği Kudüs ve Filistin’de yaşanan drama dikkat çekmek amacıyla düzenlenen “Özgür Kudüs” yürüyüşüne katıldı. “Özgür Kudüs” yürüyüşüne katıldı. Bem-Bir-Sen İstanbul teşkilatları ve STK’ların da destek verdiği yürüyüş Taksim Tünel’den başlayıp İstiklal Caddesi’ndeki Galatasaray Lisesi önünde son buldu.

Burada bir konuşma yapan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 7. yılı geride bırakılan Mavi Marmara saldırısında hayatını kaybedenler için kahraman şehitler ifadesini kullanarak rahmet diledi. Mavi Marmara şehitleri gibi, mavi Marmara davasını da unutmayacaklarını vurgulayan Yalçın, “Emperyalistler, Siyonistler ve dostları istiyorlar ki;  Mavi Marmara unutulsun konuşulmaya korkulsun ve utanılsın. Bu amaçla bir intikam planı içerisinde çirkin bir algı operasyonu sürdürülüyor. Mavi Marmara’yı unutmak, Mavi Marmara’yı susturmak demektir. Mavi Marmara’nın susması, vicdanın susmasıdır. Fıtratın susması, insanlığın susmasıdır!” dedi.

İHH Başkanı Bülent Yıldırım ise Ramazan ayında yürüyüşe katıldıklarından dolayı Filistin sevdalılarına teşekkürlerini sundu. Kudüs’teki ezan yasağına da değinen Yıldırım, Ezanı susturmaya karar vermişler. Ezanı susturuyorlar. Hem de Mescid’i Aksa’da. Allah sizin dilinizi, elinizi kurutsun! Bütün dünya liderleri bizi yalnız da bıraksa bizler, Doğu Türkistan’a, Moro’ya, Keşmir’e, Suriye’ye, Irak’a ve Libya’ya sahip çıkmaya söz veriyoruz!”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.