Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER, Kahramanmaraş Şube Başkanımız Necati KAHVECİ ile birlikte Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve KASKİ Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER Kahramanmaraş’taki temaslarında;

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver ÇETİNKAYA, Genel Sekreter Yardımcısı Harun BUZ, Mali hizmetler Daire Başkanı Arslan AKMAZ, Zabıta Müdürü Ökkeş DEMİRDÖVEN ve Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Mustafa UZUNLAR ile görüşmelerde bulundu.

Kahramanmaraş Şube Başkanımız Necati KAHVECİ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği görüşmelerde kurumlarımızın çalışmalarına ilişkin bilgiler alındı. Kurum çalışanlarının talep ve sorunlarının da konuşulduğu görüşmelerde kurum yetkilileri, çalışanların sorunlarına gösterilen hassasiyet ve ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER, Kahramanmaraş Şube Başkanımız Necati KAHVECİ ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etiklerini beyan ettiler.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER ziyaretlerin ardından Kahramanmaraş Şube Başkanımız Necati KAHVECİ’nin kızının düğün merasimine katılarak çiftin mutluluklarına sendikamızı temsilen ortak oldular.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.