Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sendikal faaliyetlerde için Samsun’a gelen Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, kendisine eşlik eden Samsun Şube Başkan Yardımcımız Savaş Gayretli ile birlikte Kavak ilçesinde bulunan tarihî Taşhan ve Çivisiz Kasımzade Ahmet Sofi Camisi’ni ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcımıza Samsun Yazarlar Dernek Başkanı Ahmet Seven de eşlik etti.

HASAN BASRİ KURT’UN ACI GÜNÜ

Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt’un merhum dedelerinin cenazesine Samsun Şube Başkan Yardımcımız Savaş Gayretli ve Samsun Yazarlar Dernek Başkanı Ahmet Seven ile birlikte katılan Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, Milletvekili Hasan Basri Kurt başta olmak üzere merhumun yakınlarına taziyelerini sundu. Cenazeye Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da katıldı.

EĞİTİM SEMİNERİ

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, Erzurum Bem-Bir-Sen Şube Başkanlığımız tarafından Samsun’da düzenlenen eğitim seminerine de katılarak bir konuşma yaptı. Eğitim programının açış konuşmasını yapan Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, katılımcılara toplu sözleşme görüşmelerine ve görüşmelerde yaşananlara ilişkin bilgiler verdi. Bu tür eğitim programlarının önemine değinen Gürkan Alper, sendikacılık faaliyetlerinde başarıyı yakalamanın belli başlı kuralları olduğunu, kurallar bütününde eksiklik ya da aksamaların başarıyı olumsuz etkilediğini söyledi.

Seminerin açış konuşmacılarından olan Samsun Şube Başkan Yardımcımız Savaş Gayretli, “Karadenizimizin incisi Samsun’u seçtikleri için başta Erzurum Şube Başkanımız Abdullah Sunar olmak üzere, yönetim kurullarına ve temsilcilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

İLÇE TEMSİLCİLER TOPLANTISI TEKKEKÖY’DE YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Gürken Alper’in Samsun’da katıldığı son program ise Samsun Şubemiz tarafından düzenlenen İlçe Temsilciler Toplantısı oldu. Tekkeköy ilçesinde düzenlenen programa Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve Saski ilçe müdürleri katıldı.

Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanımız Nurettin Sever, toplantıya ilişkin, “Öncelikle bizleri ilçelerinde misafir eden Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Hasan Togar beye, bu organizasyonda emeği geçen ilçe temsilcimiz Semra hanıma, Kültür Müdürümüz Şeref beye, Destek Hizmetler Müdürümüz Yunus beye ve katılımları ile bizleri onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gürkan Alper beye, yönetim ve denetim kurulu üyelerimize ve ilçe temsilcilerimize, Saski ilçe müdürlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.