Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, Bem-Bir-Sen İstanbul 7 No’lu Şube Başkanlığımızın düzenlediği geleneksel ramazan iftarında teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi. İstanbul 7 No’lu Şube Başkanımız Niyazi Karakoç ve şube yönetiminin ev sahipliğinde yapılan programa Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İHH Ümraniye Temsilcisi Mehmet Kesmen,  Ensar Vakfı Ümraniye Şube Başkanı Mustafa Güçlü ile sendikamız üyeleri ve aileleri iştirak etti.  

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper sendikal kazanımları anlatarak, yaklaşan toplu sözleşme görüşmelerine ilişkin bilgi verdi ve üyelerin de taleplerini gene merkeze iletebileceklerini belirtti.

Yunus Emre’nin “Bölüşürsek tok oluruz. Bölünürsek yok oluruz” sözüne atıfta bulunan Alper, “Birlik ve beraberlik içerisinde olursak inşallah ülkemizi de, milletimizi de daha güzel günleri fazlasıyla görecektir. Allah dirliğimizi, birliğimizi daim etsin” dedi.

Bem-Bir-Sen’in birçok konuda öncü sendikacılık yaptığını belirten Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, “Kamu sendikacılığında ilk defa üyelerin vefatı halinde yakınlarına Hayat Sigortası kapsamında 10 bin liralık maddi destek sunmaktayız. Sosyal sendikacılık adına sendikamıza ait 29 apart villalardan üyelerimiz yararlanmaktadır. Uluslararası sendikacılıkta önemli aşamalar kaydeden Bem-Bir-Sen, Uluslararası Emek Hareketi’ni (ICLM) kurarak dünya sendikacılığında söz sahibi olacaktır. Sendikamız Birleşmiş Milletler nezdinde yaptığı çalışmalarla sivil toplum kuruluşu olarak akredite olan bir sendika kimliğine kazanmaktadır. 7 No’lu Şubemizin düzenlemiş olduğu bu organizasyondan dolayı Şube Başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum. Yaklaşmakta olan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Katılım sağlayan üye ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Programa katılarak selamlama konuşması yapan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Bem-Bir-Sen bize yabancı bir sendika değildir. Bizim sendikamızdır. Kuruluşundan bugüne kadar gecen sürede sendikamızla beraberiz. Sizlere bir arada olmaktan mutluluk içerisindeyiz. Daha çok çalışmalıyız. Yaşadığımız 15 Temmuz hain darbe girişiminden dersler çıkartarak ülkemizin daha güçlü olması için çalışmalıyız” şeklinde konuştu.

Şube Başkanımız Niyazi Karakoç ise birlik beraberlik mesajları vererek katılım sağlayan misafirlere teşekkür etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.