Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, Bem-Bir-Sen İstanbul 7 No’lu Şube Başkanlığımızın düzenlediği geleneksel ramazan iftarında teşkilat mensuplarımızla bir araya geldi. İstanbul 7 No’lu Şube Başkanımız Sıtkı Uçar  ve şube yönetiminin ev sahipliğinde yapılan programa Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Şanlıer,Birim Müdürleri Sivil toplum kuruluşları ile sendikamız üyeleri ve aileleri iştirak etti.  

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper sendikal kazanımları anlattı.

Yunus Emre’nin “Bölüşürsek tok oluruz. Bölünürsek yok oluruz” sözüne atıfta bulunan Alper, “Birlik ve beraberlik içerisinde olursak inşallah ülkemizi de, milletimizi de daha güzel günleri fazlasıyla görecektir. Allah dirliğimizi, birliğimizi daim etsin” dedi.

7 No’lu Şubemizin düzenlemiş olduğu bu organizasyondan dolayı Şube Başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum. Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Katılım sağlayan üye ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Şube Başkanımız Sıtkı Uçar ise birlik beraberlik mesajları vererek katılım sağlayan misafirlere teşekkür etti.

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.