Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkanımız Mürsel TURBAY ve Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER, Şanlıurfa Şube Başkanımız Ömer YÜZGÜL ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Metin ALOĞLU, Fehmi Fidancı, Mehmet DURSAK ve Mehmet Ali YEŞİLKAYA, Şanlıurfa’da üyelerimizin sıkıntıları ve nezaket ziyareti kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyubiye Belediyesi, Haliliye Belediyesi ve Karaköpru Belediyesine ziyaretlerde bulundu. Müteakibinde üyelerimiz ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Genel Başkanımız Mürsel TURBAY ve Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir AÇAR ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemiz de yemek yardımı konusunda yaşanan sıkıntının çözümü konusunda görüşme yapıldı. Sayın Genel Sekreterimiz Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat ÇİFTÇİ’ nin bu konunun çözümü konusunda kendisine talimat verdiğini konunun en son yapılan düzenleme sebebi ile oluştuğu için sıkıntısız şekilde çözümü için sendikamızın teklifleri kapsamında çalışma yapılmasına karar verildi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ,

Haliliye Belediye Bakanı Fevzi DEMİRKOL,

Karaköprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ’yi makamlarında ziyaret edildi,

Ziyaretlerde Belediye başkanlarımız faaliyetleri hakkında bilgi verdiler. Kamu çalışanlarının sorunları ve talepleri iletildi. Belediye Başkanlarımıza kamu çalışanlarının yanlarında olmaları ve verdikleri destekler için üyelerimiz adına teşekkür edildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Üyelerimizle akşam toplantıda bir araya gelindi.

Toplantı Genel Başkanımız Mürsel TURBAY ve Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin ÖZÇINAR, Şube Başkanımız Ömer YÜZGÜL Sendikamız ve Memur-Sen eski Genel Başkan Yardımcısı Ahmet KAYTAN, Daire Başkanları, Yönetim Kurulu üyelerimiz Metin ALOĞLU, Fehmi Fidancı, Mehmet DURSAK, Mehmet Ali YEŞİLKAYA ve üyelerimiz katıldı.

Şanlıurfa Şube Başkanımız Ömer YÜZGÜL: Üyelerimiz ve katılımcıları Selamladıktan sonra Sendikamızın çalışmalarından bahsederek kazanımlarımızı ifade etti. Şanlıurfa genelinde yetkili Sendika olduğunu belirtti bu destekleri için üyelerimize teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Genel Başkan Yardımcımız Gürkan ALPER, “özlük hakları, sosyal haklar, yemek yönetmeliği ve 3600 ek gösterge konuları hakkında bilgi verdi ve Şanlıurfa

Büyükşehir Belediyesinde ki kardeşlerimizin sorularını “soru – cevap” şeklinde yanıtladı.

Genel Sekreter yardımcısı Mehmet Emin ÖZÇINAR, Yaptığı konuşmada belediye yönetimi olarak her zaman çalışmalarının yanında olduklarını ifade ederek çalışanların katkılarına hizmetlerine teşekkür etti. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için bizler elimizden gelenleri yapıyoruz sizlerin gayreti ile daha da iyi olacağı inancını ifade etti. Sorun çözümü için belediye yönetiminde çözüm odaklı yaklaştığı belirtti.

Genel Başkan Mürsel TURBAY, yaptığı konuşmada Yerel Yönetim çalışanlarının kazanımları ifade etti. Sendikamız sadece ücret sendikacılığı yapmadığı teklif sendikacılığı, akademik sendikacılık çalışmaları ile hep önde olduğunu ifade etti. Uluslararası Arena’da emeğin değersizleştirilmeye çalışıldığı sendikamızın üretimin ana unsuru olan emeğin hak ettiği değeri görmesi karşılığının alınması için çalışma yaptığını ifade etti. Milletimizin temel değerlerinde hakkın üstünlüğü olduğu çalışanların hakkının tam olarak ve zamanında verilmesi gerektiği bunun temini için de çalıştıklarını ifade etti. Sendikamız dünya mazlumlarının yanındadır. dedi. Yeni yapılan seçimlerin Ülkemize ve Ümmete hayırlar getirmesini niyaz etti. Yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin bir çok alanda yeni bir düzenleme getireceğini ancak bizim kırmızı çizgimiz kamu görevlilerinin iş güvencesi olduğunu ifade etti. Yeni dönemde de diyalog içerisinde hem yerelde hem de genelde kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerini geliştirmek için sizlerden aldığımız güç ve sorumluluğumuzla durmaksızın çalışacaklarını ifade etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.