Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen olarak, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli, zabıta komiserine karşı yapılan sözlü ve fiziki saldırıyı kınıyoruz.

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı olarak görevini ifa eden zabıta komiserine saldıranlar, Zabıta Komiseri Muhammer SAĞAN’ı ağır derecede yaralamıştır.

“Her gün 200 kanunu takip etmek zorunda olan zabıta, aldığı sorumluluk gereği görevini yerine getirirken hakaret, darp, yaralanma gibi durumlara maruz kalmaktadır. Zaman zaman da görevi başında bu sorumluluğu canıyla ödemektedir.” Artık yaşanan bu olaylara dur deme vakti gelmiştir. Zabıta çalışanlarının koruma güvencesine ivedilikle kavuşturulması gerekmektedir.

Halkımızın, esnafımızın ve şehirlerimizin huzuru, refahı ve düzeni için görevini ifa ederken; bu elim olay sonucu yaralanan zabıta kardeşimize yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Saldırıyı gerçekleştirenlerin gerekli cezayı alması için hakkında yasal süreç başlatılması ve bu sürecin caydırıcı bir sonuca ulaştırılmasının kamu vicdanı açısından kaçınılmaz olduğunun altını çiziyoruz.

Bem-Bir-Sen olarak Yerel Yönetimlerin Kolluk Kuvveti olan Zabıta Memurlarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ediyoruz.

ZABITA MEMURLARIMIZA YAPILAN BU SALDIRILAR İLK DEĞİL ANCAK ARTIK SON BULMALIDIR…!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.