Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Eskipazar Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) arasında imzalanan sosyal denge sözleşmesi yüz güldürdü.

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nun 32. maddesi uyarınca, 2018-2019 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan ile BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanı Yılmaz Çelen tarafından imzalandı.

BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkan Yardımcıları Ahmet Dursun ve Erdem Avcı, Eskipazar Belediye Başkan Yardımcıları İdris Örenbaşı ve Ersan Küçükyılmaz ile daire amirlerinin katıldığı sosyal denge sözleşmesi görüşmelerinde gerçekleşen sıkı pazarlığın ardından sosyal denge tazminatında önemli oranda artış sağlandı.

İmzalanan söz konusu sözleşme ile Eskipazar Belediyesinde çalışan kamu görevlilerine maaşlarına ilave olarak her ay sosyal denge tazminatı ödenecek. 2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçimine kadar geçerli olan sosyal denge sözleşmesi, 4688 Sayılı Yasa’nın 32. maddesi uyarınca seçimden sonra üç ay içerisinde yenilenecek.

Belediye Başkanı Mustafa Yarkan’a teşekkür eden BEM-BİR-SEN Karabük İl Başkanı Yılmaz Çelen, sosyal denge sö24zleşmesinin Eskipazar Belediyesinde çalışan kamu görevlilerine hayırlı olmasını diledi.

Sosyal denge tazminatında oransal olarak önemli bir artış sağladıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, “Çalışırken asık suratlı personel görmek istemem. İsterim ki, beraber çalıştığımız arkadaşlarımızla birlikte güler yüzlü bir şekilde Altın Şehir Eskipazar’ımıza hizmet edelim. İmzaladığımız sosyal denge sözleşmesinin mesai arkadaşlarımızın çalışma performansını artıracağına inanıyorum. Hayırlı olsun. Güle güle harcayın.” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.