Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ÇORUM ŞUBE BAŞKAN YARDIMCIMIZ VELİ SİNGER’İN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, kızı evlenen Çorum Şube Başkan Yardımcımız Veli Singer’in mutluluğunu paylaştı.

Ankara’da Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün kıydığı nikâh töreninde Fatma Hanımefendi ile Mehmet Aksoy hayatlarını birleştirdi. Nikâh törenine katılarak nikâh şahitliği yapan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi, Çorum Şube Başkan Yardımcımız Veli Singer ve ailesine hayırlı olsun dileklerini iletti.

HİZMET-İŞ ÇORUM ŞUBE BAŞKANI MUSTAFA KÖROĞLU’NUN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Çorum Şube Başkanımız Burhan Şahin ve şube yönetimi, oğlu evlenen Hizmet-İş Çorum Şube Başkanı Mustafa Köroğlu’nun mutluluğunu paylaştı. Sündüs hanımefendi ile Emrah Köroğlu’nun hayatını birleştirdiği törenine katılan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

ELVAN UĞURLU’NUN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu, Gürkan Alper ve Recayi Karslı, Memur-Sen Engelliler Komisyonu Başkanı Elvan Uğurlu’nun oğlunun düğün törenine katıldı.

Funda Hanımefendi ile İbrahim Uğurlu’nun hayatlarını birleştirdiği düğün törenine Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Memur-Sen’e üye Sendikaların Genel Başkan ve yönetimleri ile Uğurlu ve Alıcı aileleri yoğun ilgi gösterdi.

Düğüne katılan Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu, Gürkan Alper, Recayi Karslı genç çiftlere hayırlı olsun dileklerini ileterek, Engelliler Komisyonu Başkanımız Elvan Uğurlu ve ailelere tebriklerine ilettiler. BEM-BİR-SEN ailesi olarak Funda-İbrahim Uğurlu çiftine iki cihan saadeti dileriz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.