Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ANKARA 1 NO’LU ŞUBE BAŞKANIMIZ BAYRAM ELİK’İN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Bem-Bir-Sen Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Bayram Elik’in oğlunun düğün törenine katıldı. Sena Hanımefendi ile Uğur Hamit Elik’in hayatlarını birleştirdiği düğün törenine Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Mehmet Demir, Tokat Şube Başkanımız Kadir İşbilir, Burdur İl Başkanımız Selami Keleş, Ankara Şubelerimiz yönetimleri ve aileler yoğun ilgi gösterdi.

Düğüne katılan Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, genç çiftlere hayırlı olsun dileklerini ileterek, Şube Başkanımız Bayram Elik ve ailesini tebrik etti. BEM-BİR-SEN ailesi olarak Sena-Uğur Hamit Elik çiftine iki cihan saadeti dileriz.

KIRŞEHİR İL BAŞKAN YARDIMCIMIZ CENGİZ MARAL’IN

MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Alper ile Recayi Karslı, kızı evlenen Kırşehir İl Başkan Yardımcımız Cengiz Maral’ın mutluluğunu paylaştı. Şeymanur hanımefendi ile Halil İbrahim Vural’ın hayatını birleştirdiği düğün törenine Kırşehir İl Başkanımız Menderes Doğan, İl Yönetimi,  Maral ve Vural aileleri katıldı. Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Alper ile Recayi Karslı genç çiftlerin düğün yüzüklerini takarak hayırlı olsun dileklerini iletti, İl Başkan Yardımcımız Cengiz Maral ve ailesini tebrik etti. BEM-BİR-SEN ailesi olarak Şeyma-Halil İbrahim Vural çiftine iki cihan saadeti dileriz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.