Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SAMSUN ŞUBE BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAVAŞ GAYRETLİ’NİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, oğlu evlenen Samsun Şube Başkan Yardımcımız Savaş Gayretli’nin mutluluğunu paylaştı.

Samsun’da düzenlenen düğün töreninde Zeynep hanımefendi ile Barış Gayretli hayatlarını birleştirdi. BEM-BİR-SEN Samsun Şube Yönetimi, Ordu Şube Başkanımız Rahmi Çakar, Şube Yönetimi, Giresun İl Başkanımız Coşkun Musaoğlu, İl Yönetiminin de yer aldığı düğünde Genel Başkanımız Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi, Samsun Şube Başkan Yardımcımız Savaş Gayretli ve ailesine hayırlı olsun dileklerini iletti.

İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE BAŞKANIMIZ METİN BAŞARAN’IN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK

Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Alper ve Recayi Karslı, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Metin Başaran’ın oğlu Selim’in sünnet merasimine katıldı.

Düğünün Başaran ailesine hayırlı olması dileyen Genel Başkan Yardımcılarımız Gürkan Alper ve Recayi Karslı, “Oğlumuzun evliliğini de hep beraber kutlarız” temennisinde bulundu. Bem-Bir-Sen ailesi olarak, Başaran Ailesinin ve Selim Başaran’ın daha nice mutluluklar yaşamasını temenni ederiz.

YALOVA İL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SERKAN KARADAĞ MUTLULUĞUNU PAYLAŞTIK

Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Gürkan Alper,  hanımefendi ile dünya evine giren Yalova İl Başkan Yardımcımız Serkan Karadağ ve Berna Hanımefendi’nin mutluluğunu paylaştı.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın kıydığı nikâh töreninde Berna Hanımefendi ile Yalova İl Başkan Yardımcımız Serkan Karadağ hayatlarını birleştirdi. Nikâh törenine katılarak nikâh şahitliği yapan Genel Başkan vekilimiz levent uslu, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Gürkan Alper, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi, Yalova İl Başkan Yardımcımız Serkan Karadağ ve Berna hanımefendiye hayırlı olsun dileklerini iletti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.