Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Geçmişimize Hürmet, Geleceğimize Hizmet Ramazan 2018’’ Diyar-ı Bekir’de İftar Coşkusu…
İftar programına Diyarbakır İl Başkanlığı ve Yönetimi, Genel Başkan Yardımcısı Levent USLU, Medeni SEVİNÇ ve Recayi KARSLI, Van Şube Başkanı Harun ALTIN ve Yönetim Kurulu, Batman İl Başkanı Diyaddin DEMİRHAN ve Yönetimi, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Suat UĞUR, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin ERYILMAZ, Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz CEBE, Memur-Sen İl Başkanı ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Yunus MEMİŞ, MemurSen ‘in Diyarbakır Kurucusu Hasan YOSUNKAYA, Ulaştırma Memur-Sen İl Başkanı, Eğitim Bir-Sen 2 Nolu Şube Başkanı ve Ak Parti Milletvekili adayı Muhammed Ahmed Mahsum Melikoglu, İHH Başkanı Veysi ÇİÇEKLİ katıldı.

USLU: Emeğin değerini yükseltmenin, alınterinin karşılığını eksiksiz almanın mücadelesindeyiz.
Yetkide geçirilen 13. Yılımız bunun en açık ispatıdır. Bugün ulaşmış olduğumuz 69 bin 633 üyemiz Genel Merkezimizden Şube/ İl Başkanlarımıza, Temsilcilerimizden üyelerimize kadar teşkilatımızın tamamının özverili çalışmaları ile mümkün olmuştur.
Teşkilatımızı bu vesileyle kutluyor, yürekten selamlıyorum.
Toplu sözleşmenin ve Sosyal Denge Sözleşmesinin mimarı olarak, kamu görevlilerine kazandırdığımız yüzlerce kazanımla, Kazanım çıtasını hayallerin ötesine koymakla yetinmedik.
Çalışmalarımızı toplu sözleşme kapsamının dışına taşırdık.

Helal gıdadan Cuma ve Hac iznine kadar birçok sosyal konuyu da toplu sözleşmenin parçası kıldık.
Türkiye’nin zorlu dönemeçlerden geçtiği her dönemde, kamu görevlilerinin en etkili ve büyük konfederasyonu olarak çok stratejik işler başardık.

USLU: “Biz kardeşlik hareketiyiz.
Biz merhamet hareketiyiz.
Biz emeğin bekçisiyiz.
Biz, bizi biz eden değerlerin emanetçisiyiz.
Biz, mazlumların sesiyiz.
Bir yanda sınırlarımızdaki savaş hali bir yanda İslam coğrafyasındaki katliamlar, savaşlar, açlık, susuzluk ve yoksulluk, bir yandan da bütün bunları derinleştirip sömürüyü genişletmeye çalışan emperyalizm, kapitalizm ve Siyonizm.
Coğrafyamızın ve hassaten Türkiye’mizin topyekûn bir saldırı ile karşı karşıya olduğu bu zeminde Türkiye yeni bir yönelime giriyor, yeni bir tarihsel eşikte bulunuyor.”  Bir ve beraber olarak bu önemli eşiği aşmamız tarihsel görevimizdir. 

SEVİNÇ: Ramazan ayının bereketini sizlerle beraber olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek, hepinize öncelikle saygılarımı sunuyorum. Yetkide 13. Yılımızın olması ve Diyarbakır ’da yapmış olduğumuz yoğun teşkilat çalışmalarımızın neticesinde Diyarbakır ’da hem Belediyelerimizde hem de Diyarbakır İl genelinde BEM-BİR-SEN olarak ilk defa yetkiyi almamızda bizlere destek veren öncelikle üyelerimize, iş yeri temsilcilerimize ve il yönetimimize teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi.

Sevinç sözlerine şöyle devam etti “Sizlerle bu akşam bu iftar sofrasını paylaşmak nasip oldu. Bu vesile ile hepinize yaklaşan Ramazan Bayramının huzur, sağlık ve iyi günler getirmesini temenni ediyor ve şimdiden tebrik ediyorum. Tutmuş olduğumuz oruçlarımız kabul ve makbul olur inşallah. Allah ağzımızın tadını ve huzurunu bozmasın bu sofrada beraber olduğumuz gibi her zaman her ortamda beraber olalım. MİLLETİMİZİN MEDENİYET DEĞERLERİNDE ÜMMET BİLİNCİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM’’ ifadelerini kullandı.

Diyarbakır İl Başkanımız Mehmet Zeki YAĞMUR: Üyelerimiz ve katılımcıları Selamladıktan sonra Sendikamızın çalışmaları ve Diyarbakır il genelinde yetkili Sendika olduğumuzu, Yetkili olduğumuz Belediyeler; Çüngüş, Çeröik, Dicle, Hani, Kocaköy, Silvan, Bismil, Sur, Yenişehir, Kayapınar ve DİSKİ’de Yetkiliyiz. Geleneksel Bem-Bir-Sen Diyarbakır İftarına hoşgeldiniz diyerek sözlerini tamamladı.

Diyarbakır Memur-Sen İl Temsilcisi Yunus MEMİŞ: BEM-BİR-SEN’nin Diyarbakır ‘da göstermiş olduğu başarıdan ve aldığı yetkiden dolayı üyelere, Diyarbakır İl Başkanımıza ve Genel Merkez Yöneticilerine Teşekkür ederek Diyarbakır’a Hoş geldiniz ifadelerini kullandı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.