Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ŞUBE BAŞKANIMIZ ALİ ALAN GÜVEN TAZELEDİ

BEM-BİR-SEN Bursa Şubemiz 2. Olağanüstü Genel Kurulu BUSKİ Acemler Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. BEM-BİR-SEN Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Gürkan Alper’in katıldığı kongreye Eskişehir Şube Başkanımız Seyfettin Kazanç, Bursa Eski Milletvekili Mustafa Öztürk, Elektrik Üretim AŞ (EUAŞ) İnsan Kaynakları Daire Başkanı Şahin Arat, Hak-İş Bursa İl Başkanı Mehmet Keskin, Büro Memur-Sen Bursa Şube Başkanı Fatih Hafızoğlu, Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Sarıgül ve delegeler iştirak etti.

Yapılan Şube Kongresinin Divan başkanlığın yapan Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, yaptığı konuşmada “Temel ilkesi hayırda yarışın olan sendikamız, bir olma, beraber olma, birlikte güç olma gayretiyle teşkilatlanmasını gerçekleştirmiştir. Aynı anlayışla Bursa Şubemizde teşkilatlanmasını yapmıştır. Kongremizin hayırlı olmasını temenni eder, seçilen arkadaşlarımıza başarılar dilerim” dedi. 4. dönem Toplu Sözleşme görüşmelerine ilişkin bilgi veren Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu, “görüşmeler sonucu sadece 5 milyon kişi değil, 80 milyon kişi bu toplu sözleşmeden yararlanacaktır. Memurun aldığı her zam tıraş olup berbere, ekmek olup fırıncıya, yemek olup lokantacıya geri dönecektir. BEM-BİR-SEN ve Memur-Sen 81 ilde 1 milyonu aşan üyesiyle toplumun tüm kesimlerine hitap eden, etki eden bir teşkilatız. 15 Temmuz’da alana ilk giren sancaktarlık yapan teşkilatız” diye konuştu. Kongrede konuşan Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper, “manevi atmosferi ile bizleri etkileyen Bursa’mızda yaptığımız şube kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kongre sonrası geçmişte yaptıklarımız ve yapmadıklarımızı değerlendireceğimiz bir kongre olacaktır” diye konuştu.

Bursa Şube Başkanlığına aday alan Ali Alan ve Cemal Kılıçoğlu konuşmalarını gerçekleştirdi. Kongreye katılan Bursa Eski Milletvekili Mustafa Öztürk, Elektrik Üretim AŞ (EUAŞ) İnsan Kaynakları Daire Başkanı Şahin Arat’ın selamlama konuşmalarının ardından seçime geçildi. Bursa Şubemiz 2. Olağanüstü Genel Kurulunda Ali Alan ve Cemal Kılıçoğlu’nun listeleri yarıştı. Şube Başkanımız Ali Alan ve şube yeni yönetimi Ahmet Ağlan, Abdullah Dönmez, İsmail Taş ve Atanur Balcı seçimi kazandı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.