Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bem-Bir-Sen ile Burdur Bucak Belediyesi ile arasında, memurların yararlanacağı Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recayi Karslı ile Bucak Kaymakamı-Belediye Başkan Vekili İsmail Bayatan’ın imzaladığı Sosyal Denge Sözleşmesi imza törenine Bem-Bir-Sen Burdur İl Başkanı Selami Keleş, İl Yönetimi, Bucak Temsilcimiz Muhammet Uluşan, belediye yöneticileri ve çalışanlar katıldı.

Belediyede çalışan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik yapılan imza töreninde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Recayi Karslı, Bucak’ın parlayan bir yıldız olduğunu belirtti.

Karslı SDS’nin yapılmasını katkı sunan Bucak Kaymakamı-Belediye Başkan Vekili İsmail Bayatan’a teşekkür ederek, “Sözleşmenin asıl amacı çalışanları motive ederek performanslarının artmasına katkı sağlamaktır. Halkın doğrudan hizmet aldığı belediyelerde hizmetin sürekliliğini ve verimliğini artırmaktır. Bugün artık devlet idareciliği değişmiştir. Kucaklayan devlet, birleştiren devlet, kardeşliği birliği vefayı ifa eden devlet vardır. Şu an da Başkanımızın sergilediği durum bu. Birçok imkânsızlığa rağmen, fedakârlıklar yaparak, memuruyla beraber olduğunu gösterdi. Her geçtiğimde güzel bir Bucak görüyorum. Sendikacılığı artık diyalog yoluyla yapıyoruz. Belediyeler imkânları dâhilinde kamu çalışanlarına bu imkânları sunuyorlar” dedi.

Bucak Kaymakamı-Belediye Başkan Vekili İsmail Bayatan da sözleşmenin çalışanların motivasyonunu artıracağına inanıyoruz. Sendikanın da sadece özlük hakları ile ilgili değil memurların diğer problemleri ile ilgili de sürekli görüşme halindeyiz. Buda bizi memnun ediyor.” dedi.

BURDUR İL ÖZEL İDARESİ ile ÇELTİKÇİ ve KIZILKAYA BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcısı Recayi Karslı ile Burdur İl Başkanı Selami Keleş Burdur İl Özel İdaresi ile Çeltikçi ve Kızılkaya Belediyelerini ziyaret etti. Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak ile görüşen Karslı, Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın ve Kızılkaya Belediye Başkanı Canan Atasoy ile da bir araya geldi.

Yapılan görüşmelerde sendikal konular başta olmak üzere ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.