Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BEM-BİR-SEN TEŞKİLATLARI 15 TEMMUZ DESTANIN’NIN 1. YILDA DA MEYDANLARDAKİ YERİNİ ALDI

BEM-BİR-SEN Genel Merkezi ve Teşkilatları 15 Temmuz’un birinci yıl dönümünde de yine aynı duruş ve kararlılıkla meydanlardaki nöbetlerine devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Genel Başkan Yardımcılarımız Levent Uslu, Medeni Sevinç, Gürkan Alper, Recayi Karslı, Ankara’da düzenlenen 15 Temmuz anma programları, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önündeki Milli İrade nöbetleri ile açılışı yapılan 15 Temmuz Şehidler anıtını da ziyaret etti.

81 ilde meydanları dolduran Bem-Bir-Sen teşkilatları ise Türk bayraklarıyla sloganlar, dualar ve marşlar eşliğinde 15 Temmuz anma programlarına iştirak etti. 81 ilde meydanları dolduran Bem-Bir-Sen teşkilatları ise Türk bayraklarıyla sloganlar, dualar ve marşlar eşliğinde 15 Temmuz anma programlarına iştirak etti. Tüm teşkilatımız 249 şehidin isimleri ve fotoğraflarının basılı olduğu tişörtler ile anma programlarına katıldı. Tüm illerde tekbirler eşliğinde yürüyüşler yapıldı.Meydanlarda Kuran-ı Kerim’in okundu,  darbe girişiminde şehid düşen polis, asker ve siviller için dualar edildi. 15 Temmuz darbecileri lanetlendi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.