Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Memur Sen Konfederasyonu ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Levent USLU, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Medeni SEVİNÇ, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzaladı.

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nun 32. maddesi uyarınca, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğün de görev yapan ve 119 memuru ilgilendiren, 2018-2019 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesini; Memur Sen Konfederasyonu ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Levent USLU, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Medeni SEVİNÇ,  Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali ATİLLA ve Diski Genel Müdürü Fırat TUTŞİ  tarafından imzalandı.

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imza töreni Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali ATİLLA’nın makamında gerçekleştirildi. Törende Genel Başkan Yardımcımız Uslu ve Sevinç’e Diyarbakır İl Başkanımız Mehmet Zeki YAĞMUR, İl Başkan Yardımcılarımız İbrahim Halil AKKILIÇ, Yunis KAYIŞOĞLU, Batman İl Başkanımız Diyadin DEMİRHAN ve yönetimi, Mardin İl Başkanımız Ahmet TULGA ve Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz CEBE eşlik ettiler.

İmza töreninde konuşan; Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali ATİLLA, “yapılan sözleşme ile personele en üst hakların sağlandığını söyledi. Sözleşme kapsamında Temmuz 2018 ile Mart 2019 tarihleri için imza attıklarını belirten Başkan Atilla, “Sözleşmeden DİSKİ’de görev yapan 119 memur yararlanacak. Çalışanlarımıza en iyi imkânı sunmaya gayret ediyoruz. Sözleşmeyle personellere, her ay ‘sosyal denge tazminatı’ adı altında en üst sınırdan ödeme yapılacak. Sözleşmenin personelimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Levent USLU ve Medeni SEVİNÇ, Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesinin  memurlarımızı motive edeceğini ve verimliliğin artacağını belirterek, SDS’nin tüm çalışanlarımıza hayırlı ve bereketli olmasını temenni etti.

BEM-BİR-SEN Heyeti olarak imza töreni sonrası Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz’ı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.