Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

FRANSA ANNEMASSE BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) 106’ncı toplantısına katılmak üzere Cenevre’ye giden Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Recayi Karslı, sivil toplum kuruluşları ve Fransa Annemasse Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcılarımız Sevinç ve Karslı ziyarette Belediye Başkanı Christian Dupessay ile bir araya geldi. Milli Görüş Teşkilatı Fransa Alpes Bölgesi Annemasse Şube Başkanı Alparslan Ekici’nin de katıldığı görüşmede Bem-Bir-Sen hakkında Belediye Başkanı Dupessay’e bilgi verildi. Bem-Bir-Sen’in Uluslararası Emek Hareketi Konfederasyonu ICLM ile uluslararası sendikacılıkta önemli çalışmalar yürüttüğü vurgulandı.

Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Recayi Karslı, Annemasse Belediyesi sınırları içerisinde yapılacak Milli Görüş Camisi’ne verdikleri izinden, din ve vicdan özgürlüğüne gösterdikleri saygıdan dolayı Belediye Başkanı Christian Dupessay’e teşekkür ettiler.

FRANSA MİLLİ GÖRÜŞ TEŞKİLATI İLE İFTAR VE SAHURDA BİR ARAYA GELDİK

Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç ve Recayi Karslı Fransa Alpes Bölgesi’nde faaliyet gösteren İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatı ile iftar ve sahurda bir araya geldiler.

İftar ve sahur sofrasına gelen Müslümanlar ve Türklerle sohbet eden Genel Başkan Yardımcılarımız Sevinç ve Karslı, Milli Görüş Teşkilatı Fransa Alpes Bölgesi Annemasse Şube Başkanı Alparslan Ekici’ye ve teşkilat mensuplarına çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.