Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

5. GELENEKSEL VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Bem-Bir-Sen Batman İl Başkanlığı tarafından İl Özel İdaresi birimleri ve bağlı birimler arasında yapılan 5.Geleneksel Voleybol Turnuvasında Şampiyon Batman Belediyesi takımı oldu. Turnuva hakkında açıklama yapan İl Başkanı Diyaddin Demirhan, “Turnuva personeller arası kaynaşma ve birleştirme amacıyla mesai saatleri dışında bir arada güzel ortam oluşturdu, Personellerimizin buna ihtiyacı vardı. Halkımıza canla başla hizmet eden personellerimizin iş stresini bir nebze olsun azaltmak istedik ve bunu başardığımızı düşünüyoruz. Turnuvamıza 2 gruptan oluşan toplam 8 takım katıldı. Her grubun ilk 2 takımı gruptan çıktı, çıkan takımların karşılaşmasını kazanan Batman Belediyesi ve İnsan Kaynakları takımları finale çıktı.

      

Final maçında Batman İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Genel Sekreter Yardımcısı M. Şah Yiğit, Gültepe Mahalle muhtarı ve diğer bütün birim müdürleri ile çok sayıda personel hazır bulundu. Final Maçını Batman Belediyesi 3-1 kazanarak Şampiyon oldu.

   

Şampiyon olan takımın kupasını Genel Sekreter Yardımcısı M. Şah Yiğit verdi. Yiğit ayrıca tüm takımları kutlayarak tebrik etti. İkinci olan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü  kupasını ise Batman Bem-Bir-Sen İl Başkanı Diyaddin Demirhan  verirken, üçüncü olan Makine İkmal Bakım ve Onarım takımının kupasını da Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Nurullah Erpolat verdi. Bem-Bir-Sen Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, “Bem-Bir-Sen olarak bu tür sosyal aktivitelerle, sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Bu yıl beşincisini düzenlediğimiz turnuvamız önümüzdeki yıllarda da devam edecek” dedi.

  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.