Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile Batman’nın Balpınar Belediyesi arasında “Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi” imzalandı.

Sosyal Denge Sözleşmesi imza töreninde konuşan Bem-Bir-Sen İl Başkanımız Diyaddin DEMİRHAN, “Beşiri Belediyesi ile sendikamız arasında 2018 ve 2019 yıllarını kapsayan sosyal denge sözleşmemiz imzalanmıştır. Sözleşmemizin imzalanmasına imkân sağlayan Sayın Belediye Başkan Ejder SARIGÖL’e üyelerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Balpınar Belediyesi çalışanlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Balpınar Belediyesinde yapılan imza töreninde konuşan Belediye Başkanı Ejder SARIGÖL, belediye çalışanlarının yasal her türlü haklarını vermekten imtina etmeyeceğiz. Bütçe ve imkanlar dahilinde personellerimiz için en iyi olanı yapmaya çalışacağız. Çalışanlarımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz.” diyen SARIGÖL, sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

İmza töreninde, Balpınar Belediye Başkanı Ejder SARIGÖL, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Diyaddin DEMİRHAN, Sendikamız il yönetimi ve belediye personeli katıldı.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.