Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen)’nın geleneksel hale getirdiği Basın Pikniği’nin 9’uncusu ile Anneler Günü etkinliği DSİ TAKK Daire Başkanlığı Sosyal Tesisleri piknik alanında yapıldı.

Ankara’nın yoğun gündemi arasında yıl boyu büyük stres altında çalışan basın mensupları, katıldıkları piknikle yorgunluk atıp, gün boyu aileleri ve meslektaşları ile vakit geçirme imkânı buldular.

Pikniğe Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcıları Medeni Sevinç, Gürkan Alper, Recayi Karslı, Bem-Bir-Sen Ankara Şube Başkanları, Şube Yönetimleri, yetim öğrenciler, çeşitli medya kuruluşlarının Ankara Temsilcileri, Haber Müdürleri, muhabirleri, kameramanları, basın çalışanları, çeşitli bakanlıkların basın müşavirleri ve ailelerinden oluşan yaklaşık 300’ü aşkın kişi iştirak etti.

Anneler günü kutlamasının da yapıldığı günde, pikniğe katılan annelerimizin günü kutlayan Bem-Bir-Sen Genel Başkan Mürsel Turbay, gül ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Pikniğin keyfini, çocuklar çıkardı. Profesyonel animatörlerle eğlenceli saatler geçiren çocuklar, yüzlerini boyattı, çeşitli yarışmalarla eğlenerek sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

Çocuklar ayrıca dev oyun alanında gün boyu eğlendi. Açık büfe ikramların sunulduğu piknikte, futbol, voleybol ve basketbol maçları yapıldı. Hazırlanan açık büfe yemekler gazeteciler tarafından büyük ilgi görürken, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay ve Genel Başkan Yardımcıları, pikniğe katılan tüm misafirlerin masalarını ziyaret ederek yakından ilgilendi.

Ankara basınının ve Milli Gazete’nin emektar foto muhabiri Ramazan Kaya da katılımcılar için hazırladığı çiğ köfteyi ikram etti.

Genel Başkan Turbay, geleneksel hale gelen basın pikniğini düzenlemiş olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, Ankara’da zor şartlarda çalışan basın mensuplarını biraz olsun stresten kurmaktan, tabiat ile buluşturmaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Çay-kahve ve içecek servislerinin de ihmal edilmediği Bem-Bir-Sen Geleneksel Basın Pikniği gün batımına kadar devam etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.