Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendika (Bem-Bir-Sen) Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Kastamonu’da dört ayrı Sosyal Denge Sözleşmesine imza attı.

İmza merasimlerinde Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç’e, Kastamonu İl Başkanımız Hakan Sirkecioğlu, Kastamonu İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet Sevinç, Cahit Demirilyas, Ömer Latif Karagözoğlu ve İş Yeri Temsilcilerimiz eşlik ettiler.

KASTAMONU BELEDİYESİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç’in Kastamonu’daki ilk durağı Kastamonu Belediyesi idi. Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile Sosyal Denge Sözleşmesi’ne imza attı.

AZDAVAY BELEDİYESİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç’in Kastamonu’daki ikinci durağı Azdavay ilçesi oldu. Genel Başkan Yardımcımız Sevinç, Kastamonu Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek ile Sosyal Denge Sözleşmesi’ne imza attı.

TOSYA BELEDİYESİ

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç’in Kastamonu’daki üçüncü durağı ise Tosya Belediyesi idi. SDS’ye Genel Başkan Yardımcımız Sevinç ile birlikte Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin imza attı.

KASTAMONU İL ÖZEL İDARESİ

Kastamonu’daki son Sosyal Denge Sözleşmesi ise Kastamonu Valiliğinde imzalandı. Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ile bir araya gelen Sevinç, Kastamonu İl Özel İdaresi çalışanlarını ilgilendiren Sosyal Denge Sözleşmesine imza attılar. Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç, Sosyal Denge Sözleşmesinin imzalanmasında verdiği desteklerden dolayı Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ile Kastamonu İl Özel İdare Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan’a teşekkür etti.

Genel Başkan Yardımcımız Medeni Sevinç Kastamonu Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaretinin ardından Kastamonu’dan ayrıldı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.