Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Antalya şube başkanlığımızın 18 Haziran 2018 tarihinde yeni hizmete giren Büyükşehir Belediyesi karşısında TEB Bankası üstünde bulunan sendika binasında Antalya Milletvekilimiz Sn. Mustafa KÖSE’ nin de katılımıyla Bem-Bir-Sen üyeleri ile bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma töreni öncesi söz alan BEM-BİR-SEN Şube Başkanı Adem DEVECİ; “Bayramlaşma  törenimize uzaktan ve yakından katılan değerli arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz.  Sn. Antalya Milletvekilimiz Mustafa KÖSE beyin Yoğun programlarına rağmen bizi kırmayarak katılımlarından dolayı kendilerine sendikamız adına ayrıca teşekkür ediyorum. Sendika binamız tamamlandı ve hizmete açıldı inşallah büyük bir açılış töreni de yapacağız. Makamlar geçici biz bu sendika binasını satın alarak kalıcı bir hizmet kazandırma gururu ile hizmetlerimize devam ediyoruz ve hayırlara vesile olmasını diliyoruz, ayrıca 24 Haziranda yapılacak olan seçimde de kararımız net olacak” ifadelerini kullandı.

Antalya Milletvekilimiz Mustafa KÖSE Şöyle konuştu: “Bizim arkadaşlarımızın büyüklerimizin sevdiğimiz abilerimizin başında ve yönetiminde olduğu sendikalarımızdan beklentilerimiz yüksek, onlarında bizlerlerden beklentileri yüksek inşallah el ele olacağız ne gerekiyorsa gerekli destekleri sunacağız. Adem abi güzel bir ekiple bu işi götürüyor Sendikacılık kolay iş değil Gazipaşadan Kaşa kadar insanların dertleriyle dertlenerek taleplerini dinleyip çözümler sunmak kolay iş değil.  24 Hazirandan sonra da inşallah bu güzel kardeşlerimizle güzel sonuçlarla tekrar beraber oluruz sendika binamızda hayırlara vesile olsun emeği geçen başta Şube Başkanımız Adem DEVECİ ve ekibini kutluyorum. Bayramınız kutlu olsun Allah kurban bayramına ve önümüzdeki bayramlara da hayırlısı ile kavuşmayı nasip etsin.  Bütün şer güçlerin kalkışmalarına ve ülkemize dışarıdan yapılan operasyonlara rağmen biz yürüyüşümüze devam edeceğiz. Bugün Münbiçe girdik memleketimizin ve halkımızın bekası neyi gerektiriyorsa yapmaya devam edeceğiz”. İfadelerini kullandı.

Bayramlaşma törenimiz ise çay ikramı ve tatlı ikramından sonra son buldu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.