Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası (Bem-Bir Sen) Antalya Şube Başkanı Adem Deveci ise, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli seçimi sonrasında milletin iradesinin sandığa yansıdığını ifade ederek, yeni dönemin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

‘YENİ, BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde oluşan tablonun hükümet sistemi değişiklinin ne kadar gerekli ve önemli olduğunu ortaya koyduğu belirten Başkan Deveci, “16 Nisan referandumunda Türkiye’nin koalisyon dayatmalarından kurtulması gerekçesinin de aralarında bulunduğu nedenlerle ortaya koyduğumuz ‘Evet’ kararımızın, hem doğruluğunu hem de milletin iradesiyle uyumluluğunun bu tablo ortaya koymaktadır. Milletimiz 24 Haziran’da hür ve bağımsız bir şekilde sandığa yansıttığı iradesiyle istikrardan vazgeçmeyeceğini ve ‘Yeni, Büyük ve Güçlü Türkiye’ için ter dökenlere yetki vereceğini aksi iddia edilemez bir biçimde bir kez daha göstermiştir” dedi.

MAZLUMLARIN UMUDU OLSUN

Başkan Adem Deveci açıklamasını şu sözlerle tamamladı:
“Seçimler neticesinde istikbalin, istikrarın devamı ile sonuçlanması, milletimizin, ülkemizin ve mazlum coğrafyaların umudu olmuş siyasi kadroların, görevlerinin devamına karar verilmiş olması geleceğimiz ve ülkemiz açısından büyük bir demokratik olgunlukla tamamlanmıştır. Başta Cumhurbaşkanlığına yeniden seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere seçime katılan siyasilerimize seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Yeni yönetim sistemi ile yeniden adalet medeniyetinin inşa edilmesine destek ve katkılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Seçimin ve seçilenlerin mazlum coğrafyalara umut, uzanan el olması temennisi ile hayırlı olsun.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.