Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BEM-BİR-SEN Ankara 4 No’lu Şube Başkanlığımız yoğun iş temposu ve stresinden yorulan üyelerimiz için günü birlik de olsa güzel bir gün geçirmeleri için bir piknik düzenledi.

 

 

 

 

Ankara 4 No’lu Şube Başkanımız Metin arınmış ve şube yönetiminin ev sahipliğinde yapılan pikniğe Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç, Recayi Karslı, Ankara 1 No’lu Şube Başkan Yardımcımız Feridun Güneş, Ankara 4 No’lu Şube üyelerimiz ve aileleri katıldı.

 

 

 

 

Ankara’da düzenlenen pikniğe katılan üyeler ve aileleri organizasyonun kendilerine moral ve motivasyon sağladığını belirterek memnuniyetlerini dile getirdi. Bu tür etkinliklerin devam etmesi gerektiğini söyleyen üyeler bu tür kaynaşmaların sosyal birlikteliğe katkısı olduğunu ifade ettiler.

Şube Başkanımız Metin Arınmış yaptığı konuşmada üyelere ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, sosyal sorumluluğun gereği olarak mesai dışında da dayanışmanın sağlanması üyeler arasındaki bütünlüğün oluşması için böyle bir piknik organize ettiklerini söyledi.

      

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.