Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Ankara 3 Nolu şube Başkanlığı Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri ve İş Yeri temsilcileri ile Eğitim ve İstişare toplantısında buluştu…

Eğitim ve İstişare toplantısına Genel Başkan Yardımcılarımız Levent USLU, Medeni SEVİNÇ ve Recayi KARSLI, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Mehmet DEMİR, Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Metin ARINMIŞ, Milli Eğitim Bakanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK, Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri ve İş Yeri temsilcileri katıldı. 

USLU: Ankara 3 No’lu şubemizin İslam coğrafyasında ki Mazlumlara ve İhtiyaç sahiplerine yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı öncelikle Şube Başkanımızı, yönetim kurulu üyelerini, iş temsilcilerimizi ve katkı sağlayan üyelerimizi tebrik ederim.

Türkiye’nin zorlu dönemeçlerden geçtiği her dönemde, kamu görevlilerinin en etkili ve büyük konfederasyonu olarak çok stratejik işler başardık.

Emeğin değerini yükseltmenin, alın terinin karşılığını eksiksiz almanın mücadelesindeyiz. Yetkide geçirilen 13. Yılımız bugün ki Resmi Gazete de 69 633 üye sayısı ile birinciliğimizi tescillenmiş oldu. Genel Merkezimizden Şube/ İl Başkanlarımıza, Temsilcilerimizden üyelerimize kadar teşkilatımızın tamamının özverili çalışmaları ile mümkün olmuştur. Teşkilatımızı bu vesileyle kutluyor, yürekten selamlıyorum.

 

SEVİNÇ: Ankara 3 No’lu Şube Başkanlığımızın Eğitim ve İstişare Toplantısının bereketli geçmesini temenni ediyorum, sizlerle beraber olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek, hepinize öncelikle saygılarımı sunuyorum. Başarılı olmanın tek yolu “teşkilatlı ve örgütlü”  olmaktır. Örgütsüz güç “çobanı olmayan bir sürü gibidir, dağılır gider”.  Yetkide 13. Yılımızın olması ve Doğu ve Güneydoğu ya kayyumların atanmasıyla sağlanan özgür ortamda örgütsel çalışmalarımız neticesinde birkaç belediye hariç hepsinde yetkili olduk.

Sevinç sözlerine şöyle devam etti “Sizlerle şubemizin düzenlediği bu Eğitim ve İstişare toplantısında bir araya gelmek nasip oldu. Allah ağzımızın tadını ve huzurunu bozmasın bu toplantıda beraber olduğumuz gibi her zaman her ortamda beraber olalım. MİLLETİMİZİN MEDENİYET DEĞERLERİNDE ÜMMET BİLİNCİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM’’ ifadelerini kullandı.

 

KARSLI: Ankara 3 No’lu Şubemizin düzenlemiş olduğu Eğitim ve İstişare toplantısına katılan katılımcıları selamladıktan sonra konuşmalarına şu ifadelerle devam etti,

Sizden aldığımız güç ve destekle kat ettiğimiz mesafe, elde ettiğimiz kazanımlar iftihar tablosudur.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR

Haziran 2013 de Yerel Yönetimler de çalışan Sözleşmelilerin Kadroya alınmasını başaran Bem-Bir-Sen Sendikamız, Sözleşmeli Memurlarımızın haklarını, kazanım mücadelesine devam ederek bugün de; her platformda dile getirdiğimiz ve çözümü için mücadele ettiğimiz Taleplerimiz adım adım sonuç veriyor. Sözleşmeli Personellerin İzin Haklarının düzeltilmesi ve iyileştirilmesi yönünde vermiş olduğumuz taleplerimizde hayata geçirilmiş olup resmi gazete de yayınlanmıştır ve böylelikle

Bir toplu sözleşme sürecini de kazanımlarla tamamlamış olmanın haklı gururunu birlikte yaşıyoruz…

Değerli arkadaşalar bütün bunlar gösteriyor ki;

Bugün geldiğimiz noktada yerel yönetimler ve yerel yönetim çalışanları hak ettiği itibar ve refah seviyesine ulaşmış ayrıcalıklarımız diğer kamu çalışanları tarafından gıpta ile takip edilmektedir.

Psikolojik savaş ve antidemokratik dayatmaları unutmayalım. Eski Türkiye’de adı sivil toplum örgütü ve sendika olan oluşumlar, Kendilerini beşli çete olarak tanımlayan Türk İş Başkanı Bayram MERAL, TOBB Başkanı Fuat MİRAS, TESK Başkanı Derviş GÜNDAY, DİSK Başkanı Rıdvan BUDAK, TİSK Başkanı Refik BAYDUR. Ulusal birlik platformu adı altında ülkemizi KAOS’a sürükleyen ve BEM-BİR-SEN’e üye olanları fişleyen ve terör örgütlerine destek veren sözde sendikaları unutmayalım.

Ekonomik bedeller ödedik, Ülkemizin 70 sente muhtaç olduğu günleri unutmayalım, 28 Şubat’ta sütü bozuk post modern darbe yapanlar ve yaptıranların memur maaşlarını bile ödemeyecek duruma getirdikleri günleri unutmayalım, Hırsız darbeciler ve patronları montajcı sözde sanayiciler milletimizin kaynaklarını ve alın terlerini sömürerek semiren zihniyetin ülkemizi IMF ve çeşitli uluslararası kuruluşlara borçlandırdıklarını unutmayalım, Bankaların içini boşaltarak bir gecede milletin 400 milyarını çaldıklarını unutmayalım…

Değerli arkadaşlar

Gün rehavet günü değildir, Temel hedefimiz ülkemizi kalkındırmak ve gelecek nesillerimize yeniden medeniyet değerleri üzerine inşa edilmiş büyük Türkiye’nin kurulmasına katkı sunmaktır.

Şurası unutulmamalıdır

Ödediğimiz bedelleri unutmayalım, Eğer unutursak yeni bedeller ödetmek isteyenlere fırsat vermiş oluruz, İki günü birbirine eşit olan zarardadır, Sorumluklarımızın daha çok arttığının farkındayız, Hep beraber daha çok çalışmalıyız daha çok güçlü olmalıyız zira bizim gücümüz hem üyelerimizin hem de mazlumların yüzünün gülmesi demektir.

Değerli kardeşlerim…

Son olarak harici haçlılarla dâhili haçlıların başta ülkemiz olmak üzere yeryüzünde akıttıkları kan gözyaşının dinmesi temennisi ile Ankara 3 No’lu Şubemizin düzenlemiş olduğu Eğitim ve İstişare toplantısının hayırlara vesile olmasını diler hepinize sevgi ve saygılar sunarım…

 

3 Nolu Şube Başkanımız Hanefi SİNAN: Genel Başkan Yardımcılarımız Levent USLU, Medeni SEVİNÇ, Recayi KARSLI, Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Mehmet DEMİR, Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Metin ARINMIŞ, Milli Eğitim Bakanlığı Kalite ve Performans Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK, Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri ve İş Yeri temsilcilerini Selamladıktan sonra Sendikamızın şube çalışmalarından bahsetti, Bem-Bir-Sen Ankara 3 Nolu Şube Eğitim ve İstişare toplantısına hoş geldiniz diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.