Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Genel Başkan Vekilimiz Levent Uslu ile Gene Başkan Yardımcılarımız Medeni Sevinç, Gürkan Alper ve Eskişehir Şube Başkanımız Seyfettin Kazanç, terörist devlet İsrail’in Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatması sırasından İsrail askerlerinin Müslümanların üzerine açtığı ateşle gazi olan Âmine Nur Güney ve babası Muhammed Güney ziyaret ettiler.

BEM-BİR-SEN Heyeti, 21 Temmuz’da İsrail polisinin “Öfke Cuması” için namaz kılmak üzere Mescid-i Aksa’nın El-Esbat kapısında toplanan Müslümanlara yönelik saldırısında yararlanan Âmine Nur Güney ve babası Muhammed Güney’e geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Terörist devlet İsrail’in göstermiş olduğu insanlık dışı olayları lanetleyerek, “Mübarek Cuma günü masum Müslümanların kanına giren terörist devlet İsrail, elbet bir gün akıttığı kanda boğulacaktır” dediler.

“Öfke Cuması”nda gazi olan Âmine Nur Güney, İsrail askerlerinin açtığı ateşle ayağından yaralandığını belirterek, “Hastanede durumu benden ağır olan Filistinli kardeşlerim bana öncelik verip doktorların benimle ilgilenmesini sağladılar. Hastane çıkışında Siyonist askerlerinin yaralıları getiren gençlere ses bombası ve ateş açarak saldırdıklarına şahit oldum. Ama her şeye rağmen Allah’a (C.C.), bizi böyle bir nimet ile lütuflandırdığı için şükür ediyorum. Yaşanan bu acıların Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Türkiye denildiğinde gözlerindeki o umut ve sevinç pırıltıları bana bütün acılarımı unutturdu” ifadesini kullandı.

İsrail askerlerinin hedef gözetmeden Müslümanlara açtığı ateşle gazi olan Âmine Nur Güney’in babası Muhammed Güney ise Mescid-i Aksa ve çevresinin bomboş olduğunu, Müslümanların olması gereken yerlerde Siyonistlerin cirit attığını söyledi. Cuma namazı öncesinde ve hutbe esnasında Siyonistlerin, Müslümanlarla alay eder tavırlarına dikkat çeken Güney, “Bir kez daha anladık ki, çok olmak bir şey ifade etmiyor. Güçlü olmak ve bunların anladığı dilden güçle karşı durmak gerektiğini bir kez daha anladık” ifadelerini kullandı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.