Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

AMASYA MERZİFON BELEEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Alper Amasya Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı’yı ziyaret etti.

Genel Başkanımız Mürsel Turbay, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı ile yaptığı görüşmede belediyede çalışan memurların yararlandığı Sosyal Denge Sözleşmesi’ne ilişkin talebimizi ile üyelerimizin ve memurların sorunlarını, taleplerini iletti. Yapılan görüşmede BEM-BİR-SEN Amasya İl Başkanımız Sadi Güven, İl Başkan Yardımcılarımız Seyfettin Karapapak, Fahri Gök’ün de yer aldı.

ÇORUM OSMANCIK ve KARGI BELEDİYELERİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Mürsel Turbay ile Çorum Şube Başkanımız Burhan Şahin, Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadamı, Osmancık Belediyesi Zabıta Müdürü İbrahim Keleş ve üyelerimiz ile bir araya gelerek sendikal konular başta olmak üzere çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Osmancık Belediyesi’nde emekli olan temsilcimiz yerine atanacak yeni temsilcilik için görüşmeler yapıldı.

ÇORUM MÜFTÜSÜ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkanımız Mürsel Turbay Çorum Müftüsü Dr. Ahmet Akın’ı ziyaret etti. Turbay, yapılan görüşmede yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı ve Çorum genelinde yapmış olduğu eğitim faaliyetleri ile yeni nesillerin yetişmesini önemli katkı sunduğu için Müftü Akın’ı tebrik ederek, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.